Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes akváriumba milyen...

30 literes akváriumba milyen halat vegyek?

Figyelt kérdés

Lenne benne egy műnövény,egy vagy két igazi,meg egy szűrő,az alján meg kavics. Gondoltam vagy 10 neonhalra, meg/vagy 2 vitorláshalra. Vagy inkább ti mit ajánlanátok?

UI. : nem biztos hogy ekkora az akvàrium mert lehet hogy nagyobb



2013. jún. 26. 17:14
1 2 3
 21/24 YourDestiny ***** válasza:
A neonhal az neonhal. A nano hal pedig nem egy konkrét hal, hanem a kis méretű halak úgymond gyűjtőneve. Jelentése kicsi, apró, törpe. A bettának kell vízmelegítő, ugyanis a kicsit melegebb vizet kedveli. Tető is, ugyanis labirintkopoltyús, ami azt jelenti, hogy a légkör oxigénjét is képes felvenni, így ha az hidegebb a víznél, könnyen megfázik. De ha már a fűtőn is spórolni akarsz, mi lesz a szűréssel? Mert azt bizony nem lehet elhanyagolni, és nem túlzás az, hogy a szűréstechnika az akvárium egyik legdrágább része/kelléke.
2013. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szűrőm az van nyugi..és nem akarok spórolni a vízmelegítőn mert az is van itthon (kaptam) de nem tudom sehova sem áthelyezni az akváriumot ahol lenne konektor..de akkor megoldom valahogy.Amúgy egy normális melegítő mennyibe kerül? mert a régi az már nem hiszem hogy túl jó lenne.
2013. jún. 30. 19:11
 23/24 YourDestiny ***** válasza:

Inkább most nem sorolnám fel több ezer bolt árait, szóval szerintem próbáld meg bepötyögni a googleba, hogy akvárium fűtő.


De fura. Ha nincs konnektor az elhelyezni kívánt területre, hogyan szándékoztad használni a szűrőt? Egyébként pedig nagy kérdés, hogy a szűrő mit takar. Nagyon nem mindegy, hogy milyen.

2013. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
2 vitorláshalat semmiképp se vegyél bele, mert nagyon nagyra nő meg, és később 100 litert is igényelhet egyetlen példánya, nekem 3 van, de még nem akkorák és 72 literes akváriumban vannak. A neonhal jó választás, esetleg melléje tarthatsz még 2-3 molly-t vagy egy gurámit, de az agresszíven viselkedhet.
2013. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!