Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most akkor benne lehet hagyni,...

Most akkor benne lehet hagyni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy a növényt ne hadjuk abba műanyag rácsos edénybe amibe a boltban adják, mert a műanyag mérgezi a vizet. De sok helyen láttam már a neten, sőt pár haveromnak is úgy van, hogy régóta a műanyag edényben vannak a növények... A halaknak, ahogy megfigyeltem őket a barátoméknál, semmi bajuk. Akkor benne lehet hagyni vagy nem?

2013. jún. 28. 11:46
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Nem lehet. Ültesd bele az aljzatba!
2013. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Mindenképp ki kell venni, és le is kell hámozni róla azt a vattaszerű valamit. Elfojtja a gyökeret.
2013. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A műanyag nem mérgezi a vizet, a kőzetgyapot viszont gátolja a gyökérzet fejlődését és irritáló hatású, egészségtelen a halakra nézve. Mindenképpen ki kell venni, a barátaid rosszul csinálják.
2013. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor víz fölött növesztettem hydrocotyle növényt, aminek csak az alja volt a vízbe, azt én gyapot kockákba tettem direkt, de kb 3 havonta le kellett cserélni a kockát, mert elkezdett szétrothadni a gyapot:

[link]

De abban nem volt hal, csak a növény.

2013. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!