Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagy hiba ha nincs lámpám az...

Nagy hiba ha nincs lámpám az akváriumhoz?

Figyelt kérdés
Kaptam egy aranyhalat és azt hallottam h nekik szükségük van a fényre mert akár a halálukat is okozhatja a fényhiány. nem tudom ennek a valóság tartalma mekkora, de nekem nincs az akváriumomhoz lámpám és félek h egy éjszakát se fog túlélni.

2013. jún. 28. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem teljesen így van.Nekünk volt aranyhalunk de sok sok éjszakát túlélt:D

Szerintem ha huzamosabb ideig teljes sötétségben tartod akkor purcanhat ki. Ez olyan hogy a növénynek is szüksége van fényre de igazából ha csak fényt kapna elpusztulna.

2013. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. jún. 28. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha azt nézem, hogy a könyvelőknél a munkahelyemmel szemben, és a kínai étteremben az utcánk sarkán van aranyhalas akvárium, de egyiken sincs lámpa, és már mióta ott élnek a halak, akkor nem hiszem hogy ez gondot okozna nekik. Maximum annyiból, hogy nem tudják mikor van nappal. De azért gondolom a szobában ég a lámpa, vagy besüt a nap, vagy valami, tehát egy kis fény van. Nem töksötétben kell élniük. Ha töksötét, akkor vegyél inkább vaklazacot :)
2013. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a világítás nem feltétlenül a halaknak kell hanem a növényeknek.ha nincs világitás akkor te sem igazán láthatod a halakat benne.
2013. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!