Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 30. 10:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szép csak több novény kéne :) meg talán több hal is.
2013. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Milyen növényre gondolsz?
2013. jún. 30. 10:26
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,hány literes?
2013. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
szerintem jo,csak én tennék bele valamilyen ágat-kat
2013. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
120 literes
2013. jún. 30. 11:58
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát az a két kő nem nagyon illik bele, 1db gyöngygurámit látok csak, nem tudom hány literes de abból lehetne 3 darab, 3 mindenféleképp bokros növényt beültetnék egy vonalba középre, esetleg közéjük kerülhetne valami fa, két darab lehetnek eltolva kicsit a hátsó üveg felé.


A vízmelegítőt áttenném a külső szűrő szívócsonkja mellé, a hólyagos vizitkelyhet én a jobb oldalra tenném, később takarná a technikát.


A hátteret újra kellene rakni, sok alatta a víz, körbe tudod ragasztani kétoldalas fél centis ragasztó csíkkal, előtte szárazra törölni és úgy rárakni a hátteret, én fekete fóliát raknák inkább, jobban kiemeli a növények színét, bár van fekete halad is.


Szerintem ezek a kövek mész tartalmúak lehetnek keményítik a vizet.


Az alap a külső szűrővel és a fa tetős világítással nem rossz, a bubizó felesleges, akkor tudsz bele több vizet tölteni.


2-4000 ft ráköltéssel szerintem tök jó kis akva lehet.


Én képpel tudnám csak mutatni mire gondolok, az meg nem illik más kérdésébe linkelni, arányaiban hasonló mint az enyémek közül az egyik, bár a szűrőkosár méretéből adódóan 100- literre tippelek.


A köveket ecetpróbázd le.

2013. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

120 liter, abba lehetne még gurámi elég laposnak tűnik van úszótér elég, kettő még mehetne, azok szeretik a dús növényzetet.


Nekem a két kő nem tetszik, inkább sügeresbe illene, 2 darab vasfa, és 3 bokros növény nagyot dobna rajta.

2013. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nyugodtan linkelhetsz

És lehet hogy megfogadom a a tanácsaitokat

2013. jún. 30. 12:29
 9/24 _.-Akv-._ ***** válasza:

Nekem nem tetszik.


Több növényt, a köveket meg szerintem feketékre cseréld le.

Vagy valami fát.

2013. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De akkor milyen fát rakjak bele?
2013. jún. 30. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!