Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi mellé ezek a halak...

Guppi mellé ezek a halak mehetnek?

Figyelt kérdés
Most van 5 guppim ès szeretnèk mèg mellè neonhalat,nano halat, red cherryt ezek meg vanak együtt?250 literes
2013. júl. 2. 11:41
 1/7 YourDestiny ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Bár nagy kérdés, hogy milyen nano halat. Köztük is akad balhés, pl. törpesügerek, törpe gömbhal, stb.
2013. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha hímek a guppik, akkor nyugodtan tehetsz be még 5-6 db-ot, neonhalakból tehetsz be egy olyan 10-13-as csapatot, nanohalaknál viszont nem mindegy, hogy, milyet raksz bele,mert lehetnek galibák is!
2013. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és reg cherryből nem érdemes olyan 10-12-nél többet venni, mert úgy is elfognak szaporodni.

Sok sikert! :)

2013. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi! Nano halbol egy nyugisat kinèzek ès ha van olyan a boltbon akkor majd megveszem!

Csak azèrt kèrdeztem mert nekem aszt mondták hogy a guppi nem hagya bèkèn a garnèlákat!

2013. júl. 2. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy lesz olyan eset, anikor a guppi felfalja a kis garnéla bébiket, de ha sok lesz a búvóhely akkor azért megmaradnak!
2013. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a zöldsávos törperazbórát, a törperazbórát, gyöngydánió, aranygyűrűs dániót, a díszhalinfón ezek közül tudsz válogatni, de még. Csomó van ezen kívül .
2013. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!