Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy házilag készített...

Van egy házilag készített külső szűrőm, a fedél belsejébe van szerelve egy vízpumpa, picit gyengének látom. Kívülről hozzá csatlakoztathatok még egy vízpumpát hogy megnöveljem az erejét vagy nem fogok elérni vele semmit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha igen akkor mit és milyen típust ajánlotok ?
2013. júl. 2. 17:19
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:
Nem igazán értem, mire gondolsz. Kifejtenéd, esetleg rajz?
2013. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Forog benne egy szivacsos henger? Szerintem inkább egy belső, vagy egy kis külső szűrőt rakj mellé, ha valami erősítést akarsz.
2013. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálom másképp fogalmazni. Tehát van egy nem gyári külső szűrőm aminek az esőztetőjéből gyengén folyik a tiszta víz az akváriumba. Arra gondoltam hogy az esőztető és a külső szűrő közti csőre szerelnék egy vízpumpát hogy erősebb legyen az esőztetés .
2013. júl. 2. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jobb ha 1 pumpa nyomja, csak vegyél egy erősebbet és cseréld ki. Az nem jó?
2013. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!