Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Alacsony fényigényű akváriumi...

Alacsony fényigényű akváriumi halat keresek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha fehér halakat tesz be azokat lehet látni.


Melanochromis paralellus fehér csíkos, http://www.youtube.com/watch?v=ebo_uOjfgCw

2013. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A januári fogaspontyot, a szúnyogító fogaspontyot, a normanit, de a csigasügeret is jól látni, pedig ezek nem tökéletesen fehérek. A szobában biztos van egy minimális fény, ha van ablak.
2013. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
mint már írtam is, nem egy sötét szobáról van szó, van rengeteg fény, az akváriumnak nem akarok külön világítást... de ismétlem, nem barlangban élek! ... :)
2013. júl. 31. 12:38
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát én gondoltam, hogy nem barlangban élsz, szerintem kb mármilyen halat beletehetsz.


Mondjuk egy nagy sügér biztos sokat kakál, vagy sok kicsi csapathal is.


Ilyenkor nálam sem ég a villany az akván mert 2-kor szokott bekapcsolni, de a fehér halakat látom így is.

Sőt igazából látom mindet, a színeseket is, csak a fehérek jobban virítanak.

2013. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pendulum92 ***** válasza:
A gyökereket majd védd meg, mert szeretik lecsipkedni.
2013. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!