Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Purhabos háttér? (tovább lent)

Purhabos háttér? (tovább lent)

Figyelt kérdés
A purhabos háttérnél elég ha csemperagival kenem le vagy 10szer és nem gyantázok?És a csemperagit mivel színezzem ha vasoxidporból van mondjuk barna pirosas fekete meg zöldes is?Ha nem akk mivel csináljak ilyen színeket?
2013. júl. 31. 19:27
 1/4 Platypus ***** válasza:
A purhabot semmivel sem kell lekenni, magában is használható, mondjuk festeni nem nagyon lehet mivel. A csemperagasztó is használható magában, gyanta nélkül. A színezéshez érdemes kétféle barnát venni, vagy barnát és egy zöldet vagy feketét. Ebből már sok természetes árnyalatot lehet keverni.
2013. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nah akkor elmagyarázom hogy szeretném mert rájöttem nem vagytok gondolatolvasók vagy csak nem találjátok a fejembe ezt a tervet na így akarom:Az akváriumot üresen befulyom purhabbal 2oldalsó és hátsó oldalát szűrőnek melegítőnek meghagyva a helyet valahol, aztán 2 réteg csemperagi és utána még vagy 4réteg színezett csemperagi amit még nemtudom hogy mivel színezzek be.Így működne?Aztán 1 honapig áztatnám belsőszűrővel keringetném a vizet ezt követően víz le talaj ujviz technika be 3hét várakozáas és jöhetnek a csigasügerek :)Ha valami nemjó légyszi írjátok le hohy hogyan csináljam máshogy!
2013. júl. 31. 20:15
 3/4 Platypus ***** válasza:
Én mindenestül kihagynám a purhabot. Nagyon nehezen formázható és szerintem van esélye hogy eltöri az üveget. Én ugyan csak egy hungarocell lapra fújtam, de azt egy nap alatt karikába hajlította. Jobban jársz, ha hungarocellből faragod ki az alapot és arra viszed fel a csemperagit. A többi nagyjából stimmel.
2013. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Én polisztirolból csináltam egy-két hete a most készülő sügéresbe. Jól faragható, könnyen olvasztható a felülete, olcsó. Adtam neki 3 réteg flexi csemperagasztót, de nem színeztem. Nekem a kőszürke elég természetes. De a vasoxid jó színezésre.
2013. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!