Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl? Mi ez a kis szörny?

Axolotl? Mi ez a kis szörny?

Figyelt kérdés

Állandóan röhögőgörcsöt kapok, ha ilyet látok neten:D Amikor először láttam néhány hónapja, azt hittem, hogy valami photoshop poén, ilyen nem is létezik.

Úgy néz ki, mint egy rózsaszín fütyi, amelyik mosolyog, és a fején van 4 pink színű pávatoll XD


Miért lett ilyen divatos ez az ufo? :D



2013. aug. 1. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Keress rá, hogy "barátok közt axolotl". Valszeg azért lett divatos, mert sokan nézik ezt a bugyuta filmet.


De itt van hogy mi ez:

[link]

2013. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért mert különleges... :) Tudtad hogy a hazájában Mexikóban védett ?! (lány vagy ugye? :) )
2013. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez valami kegyetlenül csúnya :D

Pedig én imádom az állatokat...de ez kiborít :D


off: igen, lány vagyok, miért?

2013. aug. 1. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem sem tetszik, megmondom őszintén.
2013. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jópofa.

Nem egyszerű a tartása. Viszonylag nagy helyet, és hideg vizet igényel.

2013. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kis érdekesség, a barátok közt axolotlról szóló epizódjai közben az axolotl szóra keresések ugrás szerűen megnövekedtek ezt a Google trends is jól mutatja: [link] Ezzel az igény is megnőtt a tartásukra. Többen csak így bele a közepébe módszert választották úgy próbálták tartani ahogy a sorozatban, aztán vagy meg döglött vagy nem érezte jól magát főleg ebben a meleg időben, előttem is írták hogy hideg vizű állat, hát megnézném egy 30 fokos lakásban egy hozzá nem értőnél. Ez jó példa arra hogy milyen fogékonyak az emberek a tv-ben látott dolgokra, jó persze tisztelet a kivételnek. Jó fej állat szeretem az érdekességeket, mondjuk én sem tartanék főleg ebben az időben szinte kivitelezhetetlen tetőtérben főleg.
2013. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amikor először láttam én is így voltam vele :D de am nekem tetszett egy ideig csak amikor megláttam hogy ragadozó akkor már inkább nem akartam :D amúgy 6 kis pink akármi van a fején :D
2013. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az a 6 kis pink akármi, az kopoltyú!
2013. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rózsaszin fütyi :):):)
2013. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ez egy súlyosan veszélyeztetett állatka :( ami igazából nagyon cuki ha igazival találkozol mi Hatvanban vettük

amúgy egy kétéltű állatka aki sokat mosolyog :)

nem bánt talán kicsit nyálkás (mert szoktam simogatni és nekem ez tűnik fel de engem nem zavar)

2014. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!