Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 95 l-es akváriumba ma vettünk...

95 l-es akváriumba ma vettünk egy Bettát, de fenyegeti és néha megindul az Ékfoltos razbórákra, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, holnap visszaviszem, így a Bettának meg a többi halnak se jó. Gondolom úgy se fogja megszokni és békén hagyni a többit.

Éjszakára csináljak vele valamit? Próbáljam meg elkülöníteni?



2013. aug. 5. 19:43
 1/6 Pendulum92 ***** válasza:

Hát, úgy tűnik egy balhés egyént fogtál ki.


El is kapja őket, vagy csak ritkán kergeti? Rajhalak is néha kergetik egymást, abból nem hinném, hogy sok probléma származhatna. De ha csipkedi őket, akkor vidd vissza.

2013. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet csak a területért megy a balhé.
2013. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csipkedi, nem is kergeti sokáig, fúj rájuk és néha elindul feléjük, de nem csak akkor amikor felé mennek. Olyan,mintha mindig keresné a bajt, van hogy normális tempóban követi és megint ráfúj, amikor észreveszik. Viszont kergetni nem szokta egy másodpercig sem, inkább megindul.
2013. aug. 5. 23:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a Bettákat, régen mindig ilyen halam volt, de most nem tudom mit tegyek. Előbb-utóbb csipkedni is fogja őket vagy majd elfogadja? A halasnál vitorláshalakkal volt egy akváriumban, azokat nem bántotta, legalább is nem láttam de annyi idő alatt itthon már 2-t is megfenyeget.
2013. aug. 5. 23:25
 5/6 Pendulum92 ***** válasza:
Ha csak a kopoltyúját meresztgeti, addig szerintem nem gond, ők ilyenek általában.
2013. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Simon Dániel 23 válasza:
Szerintem ne ted ki egyenlőre a szűrét amúgy sem lesznek a halaidnak bajai ha egyszer nem csípi őket!
2013. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!