Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek? Túl sok hal van...

Mit tegyek? Túl sok hal van együtt?!

Figyelt kérdés
Kaptam 5 kicsi guppit bementünk az állatos boltba az kérdeztem az eladót mit csinálják velük! Azt mondt. Semmit javasolta h vegyek még mert csapatos hal így vettem még négy felnőtt guppit! Semmi gond nem is volt az eladó elmegyarazott sok dolgot növény kell stb vettünk mindent! Sikerült be szerezni egy 60L es akvariumot vissza mentem hozzá hogy olyan üres mit tehetnék bele minden van benne szűrő levegőztető mutatott is 10-12 akvariumot ezekből válogassak mert megférnek egymás mellett és elég nekik a hely! Így vettem 2xifot 2 vitorlás halat 2 black mollit 4 hasonlót mint a guppi nem tudom a nevét és 2 plattit! Erre valami eszi a másikat! Nekem az eladó azt mondta meg ezek mellé tehetek jó pár halat elférnek! De mivel nem jó felvilágositást kaptam utána néztem sok a halam! Most akkor hogyan tovább? Mar3 megdöglött! Azt se tudom melyik bántja melyiket a net szerint a vitorlás csinálja a helyet:( de már megvannak nagyobb akvariumot nem szeretnék! De kinozni sem őket! Én hittem az eladónak! Szóval mit tarthatok meg a 60 Les akvariumban? Ami maradt 2 vitorlás 1 platti 2 black mosoly 1 aminek nem tudom a nevét és 8guppi! a ttöbbit vissza viszem az állat kereskedésbe jobb ötletem nincs! Vagy mit tehetnék 60Les akvariumba? Köszi h elilvastatok
2013. aug. 8. 22:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ja a lényeg lemaradt, 56L-es akváriumom van.
2014. jan. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!