Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Normálisak ezek? Na ehez mit...

Normálisak ezek? Na ehez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]

A leírást olvassátok el kicsit érdekes...


2013. aug. 9. 15:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És csodálkozunk a barom kérdéseken amikor ilyeneket olvasni.
2013. aug. 9. 15:50
 2/12 anonim válasza:
58%
Csomagküldő szolgálattal halat vásárolni...Hát van humoruk, az biztos :D
2013. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó úgy látom nem érted de azért remélem lesznek itt olyanok akiknek még szúrja a szemét ..
2013. aug. 9. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, hogy az ilyenek miért csinálják ezt a bizniszt.
2013. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
A bettát csak egyedül szabad tartani,mert harcos hal,és minden halat kinyír.Tapasztalatból mondom.
2013. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát énse
2013. aug. 9. 15:57
 7/12 A kérdező kommentje:
De arra nem gondol mindenki úgy látom közületek sajnos hogy akkora baromság van odaírva hogy ordít
2013. aug. 9. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
"Gömb akváriumokba ajánljuk." -amikor ebben már törvényileg TILOS halat tartani. Amúgy ha ez így szemet szúrt írhatsz az oldal üzemeltetőjének is.
2013. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és az a szomorú hogy valakinek ez fel se tűnik..sőtt meg is fogadja a tanácsukat..
2013. aug. 9. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Én még csak ismerkedek az akvarisztikával, de amiket sok eladó tanácsol, ahogy megpróbálnak mindent rám sózni hihetetlen. Még így is beleszaladtam egy átgondolatlan növényvásárlásba(elfelejtettem milyen hőfok kell az argentin átkorhínárnak, cetlim itthon maradt és amikor rákérdeztem azt mondta amit hallani akartam-a növény persze már ki is pusztult), pedig igyekszek minél többet olvasni a témában. De van aki utána se néz csak megveszi a színes műanyag kavicsot, búvárt, aranyhalat 54l-esbe, ahogy a példa is mutatja bettát gömbbe...az eladók felkészületlenek, profit mindenek előtt.
2013. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!