Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy készítsek házilag akváriu...

Hogy készítsek házilag akváriumot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Házilag NEM lehet! Vidd el a tervrajzodat az üvegeshez
2013. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nem nagy cucc összeragasztani, csak legyen pontosra vágva az üveg. A maszatolással vigyázni, a kinyomódott szilót utólag kipengézed.
2013. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csináltam 130 literest, levágattam az üveget, hazahoztam, vettem pár tubus FBS-t.

Összemaszatoltam vastagon a két hátsó élét, és az alját, de alul nem látszik, mert takarja a talaj. Hátul látszik, de mindegy, ronda lett, viszont az első éleit már sikerült normálisabban összeragasztanom, és nem folyik, kis tengeri akvit csináltam belőle. Éleire tettem utána sötétszürke öntapadós csík matricát, hogy ne látszódjon annyira az ocsmány ragasztásom. Hát elég nagy hülyeség volt ezt magamnak megcsinálni, mert mindig ezt a szart kell néznem.


A gyári akváriumok jobbak, szebbek, azoknak az élei is le vannak szépen csiszolva és nem drágák pl itt: [link]

2013. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!