Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 15 literes akváriumba milyen...

Encsi970320 kérdése:

15 literes akváriumba milyen sűrőt tehetnék ami olcsóbb is de mégis jó?

Figyelt kérdés

Mielött jönnének a kommentek h el se kezdjek semmit 15 literes akváriumban, meg lehet nyugodni, garnélákat, vagy ilyesmi élőlényeket szeretnék csak bele, a halaim nagyobb aksiban vannak, ugyhogy nem kérek negatív válaszokat amik nem is a kérdésre válaszolnak, csak a kérdésre válaszoljatok légyszives.

A válaszokat előre köszönöm.


2013. aug. 14. 09:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Én egy Biokémiai Szivacs szűrőre gondoltam.
2013. aug. 14. 10:20
 2/8 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem garnéláknak elég egy szivacsszűrő is. Vágass egy oszlop alakút, és tegyél alá porlasztós légpumpát.
2013. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


például. de szivacsszűrő is jó.

2013. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2013. aug. 14. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy egy kicsi akasztós szűrő, kb 3 ezer Ft-ért vettem a legkisebb méretűt, habár az már rég volt, de talán ég most sem drágábbak.
2013. aug. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az én akváriumom, ott van az oldalán egy kis akasztós, ami volt a boltban a legkisebb, de ez valami márkátlan, az van ráírva csak, hogy OFF. 20 literes akváriumon van, de akár még egy 5 literesre is rá lehet tenni, mert elfér és nem csinál nagy sodrást.

[link]

2013. aug. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fotó nem most készült, azóta már húztam rá egy szivacsot a harisnya helyett. Valamit muszáj rátenni, mert beszívja a garnélákat és felül repkednek kifelé.
2013. aug. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasznkat!:)
2013. aug. 15. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!