Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az elhunyt halam darakóros...

Az elhunyt halam darakóros volt. Hiába használtam ellene csepegtetőt és hiába egy másik akváriumba raktam át amit mindennap takarítottam mégis elhunyt. Ti milyen ellenszert ajánlanátok ez ellen? Köszönöm előre is! Üdv Dzseköb

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Malachit zöldet szoktak rá ajánlani, meg nem tudom a Parakill jó-e erre.
2009. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is azt használtam de nem hatott annyira sajnálom szegénykémet
2009. júl. 19. 15:50
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Ez egy elég makacs és kitartó véglény. A víz hőfokának emelése és naponta teljesen kimosott gyógymedencébe történő áthelyezés, csökkenti a rajzók számát.Kezelés Trypaflavin és Malachitzöld együtt. vagy SERA Costapur, jó még a Tetra Contralck Plus, és a Parakill, vagy Formit fürdő. Írd be a keresőbe, hogy Halbetegségek, itt az első találatnál elolvashatod pontosan, hogy mit kell tenned.
2009. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem használt a malachtit zöld. Igaz, elég hamar felfedeztem, még csak pár pötty volt rajta.
2009. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2012. máj. 20. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!