Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a növényes nanom (60l)?

Figyelt kérdés

Növény lista :


Echinodorus bolivianus

Heteranthera zosterifolia

Vallisneria nana

Sagittaria pusilla

Rotala rotundifolia

Hydrocotyle sp. japan

Hygrophila corymbosa

Bacopa monnieri

Hygrophila polysperma

Hygrophila difformis

Taxiphyllum barbieri

Riccia fluitans



36 centis vasfa

Zárt szivacsszűrő


Talaj

sima homok + NA JBL Die 7+13 gyökértáp golyó + Aquatic Nature Aqua Plant 24


Jelenleg pár darab sakura lakik benne de ha szépen beáll a víz 3db kisebbre növő algaevőt 3db ugyan így kisebb házmestert és 8-10db törpe pettyes kalászhal lesz benne . Remélem nem lesz zsúfolt .


Képek


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Vélemény ?



2013. aug. 17. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, mert tele zölddel, szép. a világítás lehetne kicsit erősebb, nem? Bár nem vagyok szakértő, nem tudom melyik a jobb
2013. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így van a világítás még nem teljes 2foglalatos lámpa van és csak az egyikben van égő és az is csak 25w-os remélem találok megfelelőt fehérebb fényt szeretnék max 50-60w-ig
2013. aug. 17. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Szuper
2013. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jóóó :)
2013. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon szép
2013. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bagyon szép, igazi nano. Szerintem gazdaságos égőt vegyél. 2drb 10W-os kb. 75/80W-nak felel meg. A házmesterhal valószínű kitúr majd pár növényt, de kérdezz rá.
2013. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
Szép, de lesz vele bajod. Túl sok növényfajt választottál, nincs hely hogy mind rendesen kinője magát. A felét ki kell irtanod, ha nem egy egybefüggő téglatest alakú növénytömböt szeretnél. Nagy növénysűrűség mellett rádásul sokkal több fény kell, mert beárnyékolják egymást. Nem ártana egy erős vízforgatású szűrő sem, mert ennyi saláta rendesen lefojtja az áramlást. Ami pH ingadozástól kezdve a kosz felgyűléséig minden bajt csinál
2013. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem is kicsit sűrű már most, ha még nőnek is, el fogják nyomni egymást.
2013. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!