Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Platti bébik az akváriumba...

Platti bébik az akváriumba születtek a többiek közé van esélyük?

Figyelt kérdés
Nem tettem külön szülőszobába. Tegnap este tvzés közben láttam hogy kicsit furán viselkedik de ekkor már késő volt, nem készültem elő de azt mondták hogy talán igy is megmarad 1-2. Tegnap láttam hogy az ujszulott is gyorsan uszik es azt is hogy par beesett a viragok koze. Honnan tudjam hogy van e tulelo? A kicsik uszkalnak vagy lapulnak ilyenkor? mit esznek? Kb hany nap utan lathatom meg oket ha él egy . irjatok!!!! koszi

2013. aug. 19. 07:58
 1/3 kzs ***** válasza:

Áááá... hajszálon függ az életük.

Szerencsétlenek...akármelyik pillanatban megehetik őket.

Azt tanácsolom, sürgősen tedd át őket egy másik akváriumba.

(én ezt tenném)

2013. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem látom őket... ha élnének úszkàlnának vagy megbújnak valahol? van jo par noveny es buvohely is de mar egy oraja nezem de nem latok piciket :(
2013. aug. 19. 08:15
 3/3 Dioxyde ***** válasza:
növények közzé is bebújhatnak vagy ha mondjuk kavicsos az aljzatod pl: gyöngy kavics azok közzé is elbújhatnak.Vagy már megették őket.
2013. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!