Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gyöngy-kék és aranygurámi...

Gyöngy-kék és aranygurámi megférnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a gurámiknak nincs bajuk egymással , vagyis nem fogják bántani egymást.
2009. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Igen, de ha párokat veszel, akkor ikrázáskor harcok lesznek.Ha elég nagy az aksid, vagy nincsenek párok, akkor nem probléma.Ha a fészkét védi a gurámi,(bármelyik fajta)a többi halat is támadja,sőt a kezedet is.Természetesen rád nézve veszélytelen.
2009. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két nőstény gyöngy gurámit szeretnék, mert tapasztaltam már, hogy a hímek nem nagyon férnek meg egymás mellett párzáskor! Most van egy kék és egy arany gurámim és nekik vannak kicsinyeik(akik már nagyok) és ezekből is csak lányokat hagytam! Így csak egy hímem van, az apuci! Remélem így meglesznek! Köszi a válaszokat!
2009. okt. 29. 13:07
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem te kérdezted egyszer, hogy mikor színesednek ki a kicsik? Ha igen,írd már le, legyél szíves, hogy milyenek lettek,esetleg fotó is, ha nem gond.Biztos, hogy így nem lesz gond, hacsak idővel a hím, össze nem áll valamelyik hallal.Ha van hóvá menekülni, az sem gond.
2009. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De igen! Én kérdeztem! Szinte minden kérdést ami a kicsi gurámikról szól! :)

Itt vannak a linkek, nem tudom mennyire láthatóak jól!

Kicsit el van mosódva, mert nem nagyon akarnak nyugton maradni! :)


[link]

[link]


Ja és köszi a választ! :)

2009. okt. 30. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!