Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Láttam olyat hogy egy 3-4cm...

Mumin kérdése:

Láttam olyat hogy egy 3-4cm es üveg csík volt beragasztva az akvárium aljára (Belül), illetve a hosszabb oldalhoz is hozzá volt ragasztva. Ezt használhatnám így merevítés képen? Erősebb ragasztást kapok? 8mm vastag üvegcsík?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam, de végülis lehet hogy számít valamit.
2013. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én láttam már ilyent, nagyobb lesz a ragasztási felületed, kérdés, hogy szükséges-e növelni..?
2013. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én se nagyon szeretném ezt beragasztani de kicsit félek hogy nem lesz jo a ragasztasom és 240 l elfolyik a lakàsban.ezt szeretném elkerülni.;)ha valaki tudna adni egy tippet hogyan ragasszam ezt meg. Megköszönöm
2013. aug. 22. 14:33
 4/6 A kérdező kommentje:
100x40es üveget kell beragasztanom.8mm
2013. aug. 22. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
hát alul jó vastagon körbenyomod, szerintem az elég, mert én úgy csináltam, és ha rajta van a kavics, nem látszik a ronda ragasztás :)
2013. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok.;) remélem nem lesz gond. Multhéten ragasztottam egy 120l est ugyan ilyen problémával. Eddig jó. Köszi a válaszokat. ;)
2013. aug. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!