Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik díszhal tud békésen...

Melyik díszhal tud békésen élni együtt a vitorláshallal?

Figyelt kérdés
Az aquáriumomban 2 elég nagy méretű vitorláshal, 4 tetra és 2db algaevő lakik. De így elég szürke a kép és szeretnék színes halakat is telepíteni bele. Csak azt nem tudom hogy melyek azok a fajták amelyeket nem bántja a vitorláshal? Merta neonhalak pl. elég félénkek...
2009. okt. 29. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

rózsás díszmárna, rubin gurámi ezek színesek és nem félnek tőle remekül elvannak

a szumátrai díszmárna is megoldás lehet ot inkább az a gond, hogy ő húzgálhatja a vitorlást

a neont és a hasonló méretűeket felejtsd el mert éjszakánként szépen lassan levadásszák őket sajnos

2009. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem a vörös díszlazacokkal megvannak, és a neonhalakat sem bántják
2009. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Bármilyen nagyobb testű békés hallal, együtt tartható.Csak az aksi mérete szab határt.Nem kedvelik a nyüzsgő gyors halakat.Ha elég nagy a hely, a gurámit én is ajánlanám.Én gurámival,diszkosszal,törpeharcsával,ancival, vitorlás fogasponttyal,és zebrasügérrel tartottam őket, nagy akváriumban.
2009. okt. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek
2009. okt. 30. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tartottam a vitorlással elég sokáig neonhalat is és egyszer csak elkezdett fogyni a neon hal de mostmár tudom hakkor h miért:) A vitorlással nekem most vannak cápaharcsa aranyhal a másiknak meg elfelejtettem a nevét xD De am megvannak. Most nekem két napja döglődik az eggyik vitrolásom mit csináljak szerintettek vele?? kis Rikk :)
2009. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
87%
Nézegesd még egy két napig.Ha viszont segítség kellene, akkor akkor kérdezz normálisan és írd le mik a tünetek hol tartod,milyen a vized,felszerelésed stb.
2009. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fent írtakkal.A vitorláshal összefér nálam: neonhal(nálam remekül elvennak, az elején félnek egy kicsit), fekete tetra, vörös díszlazac, szumátriai díszmárna,szivárványos guppi.
2009. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!