Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rendeltetek már internetről...

Encsi970320 kérdése:

Rendeltetek már internetről bármilyen akvarisztikás dolgot?

Figyelt kérdés
Én pl az akvárium szettekre, növényekre gondolok, mert nagyon gondolkozok, hogy netről rendeljek egy komolyabb akvárium szettet, növényeket, növénytáöt stb., mert ahol lakok van állatkereskedés 2 is, de eléggé gyengén vannak felszerelve. Válaszaitokat előre is köszönöm!
2013. aug. 25. 14:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha rendelt is valaki, jó állapotban érkezett meg? Annak is örülnék ha linkelnétek valami jó oldalt, oldalakat ahonnan érdemes rendelni.:)
2013. aug. 25. 14:33
 2/19 YourDestiny ***** válasza:
Én mindig mindent netről rendelek, de akváriumot pont nem. Szettet eleve nem is kéne rendelned, mert pénzkidobás. A szűrésük, világításuk gyenge, plusz költségekbe kell bonyolódnod. Szóval a legjobb, ha rendelsz szűrőt, világítást, akváriumot pedig ragasztatsz egy üvegessel. Ha nem, rendeld netről, de külön, ne szettben.
2013. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek megbízható oldalak.


Komoly szett pedig nem igazán létezik. Ha komolyat akarsz, (vagy egyáltalán működőképeset) akkor külön-külön kell megvenni mindent, és úgy összerakni az akváriumot. A szettet meg mielőbb felejtsd el.

2013. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az akváriumot és a bútort innen rendeltem, sztem az ő áraik a legjobbak: [link]

A többi hozzávalót a Greenaqua-tól, vagy az Aquadepo-tól rendeltem.

Szettet nem érdemes venni, mert annak az áráért már sokkal jobb technikával össze lehet rakni az akváriumot, ha magad vásárolod össze.

2013. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én személyesen vettem az akvariumpluszban akváriumot és nagyon szép akváriumai vannak, lecsiszolt élekkel. Onnan bármikor mernék rendelni.
2013. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
rendben van, szettet akkor nem rendelek, külön külön rendelek majd akkor, köszönöm a segítségeteket!
2013. aug. 25. 22:08
 7/19 A kérdező kommentje:
szóval pl. ha egy ilyet rendelek [link] akkor abba kicseréle az égőt az úgy jó? Persze úgy hogy veszek bele szűrőt+fűtőt külön.
2013. aug. 25. 22:37
 8/19 izomszörp ***** válasza:

Én akváriumot és külső szűrőt rendeletem.

Minden megérkezett épségben, nem volt semmi gond velük.

2013. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"akkor abba kicseréle az égőt az úgy jó?"



Ha ez ilyen egyszerű lenne...

Sajnos bele van építve, 1×15 watt világításra van lehetőséged, csak a fénycsövet tudod cserélni, erősebb nem lesz.

Ez elég nagy probléma a gyári tetőkkel.

A sok növényt szeretnél, akkor tetőt se vegyél, csak csinálj az akváriumra valami erős világítást.


Vagy ha nem akarsz túl sok növényt, vegyél egy 112-es akváriumot, annak a gyári világítása úgy-ahogy elmegy a térfogat arányában.

2013. aug. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ennén nagyobb akváriumot nem tudok venni, maximum ekkorát, de gyenge fényigényű növényeket vennék bele.
2013. aug. 26. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!