Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rendeltetek már netről akváriu...

Rendeltetek már netről akváriumot? Biztonságban odaért mindenkinek?

Figyelt kérdés
Szerintem a netről fogok majd szettet rendelni, mert Pécsen hülyének néznek, ha aquael szettet veszek (???), itt Dombóváron meg olyan boltunk van, hogy 1 perc alatt ki is fordultam az üzletből... Kicsit viszont tartok tőle, hogy megsérül szállítás közben az akvárium. Van ilyen jellegű tapasztalatotok?
2011. febr. 9. 18:57
 1/8 gfero ***** válasza:
én nem rendeltem mindig a boltból vettem pedig a netről olcsóbb lett volna de most már mindegy de ha jól be van csomagolva semmi gond nem lehet a szállításnál elvileg
2011. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha normális eladótól rendeled nem lesz gáz!Nem anyira törékeny ám mint amennyire látszik, főleg alaposan becsomagolva, a csomagolás külsején minden oldalon feltüntetve,h törékeny/Akvárium!
2011. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem sérül. Én szintetizátort rendeltem netről valamikor két éve és működik. EGy terráriumot rendeltem kb egy éve, az se tört össze. Ügyesek megoldják, no para.
2011. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
írtam üzenetet, olvasd el ha tudod, lehet érdekelni fog :)
2011. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Bocsi, de legalább 100 lityist szeretnék, de inkább 112-est. De azért köszönöm! :)

2011. febr. 9. 19:27
 6/8 anonim válasza:
rendben semmi gond, csak mondom megkérdem mert én is dvári vagyok :)
2011. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? És hogy hívnak, lehet, hogy ismerjük is egymást? :) Neked mi a véleményed a művház mögötti boltról?
2011. febr. 9. 20:08
 8/8 anonim válasza:

sanyinak hivnak, nem hiszem hogy ismerjük egymást, bár majdnem egy korosztály vagyunk az 1987ből itélve :)

nekem nincs semmi problémám a bolttal, dehát kinek hogy :D

2011. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!