Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baj lesz belőle ha az akvárium...

Baj lesz belőle ha az akváriumból két oldalt 10-10cm nem kap alátámasztást mert rövidebb a szekrény?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali.Az elég sok.Szerintem szerezz be vagy nagyobb szekrényt vagy kisebb akvát.HA mázlid van nem reped törik el a súlytól.De ez az aki méretétől is függ.Szerintem ne kockáztass.20 cm az nagyon sok.De adhatok egy tippet valamilyen asztallapot rakj a szekrényre(de vastagot) és szerintem úgy már sima ügy. Üdv!
2013. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10-10 cm sok, az alsó üveglap el fog pattanni a súlytól. Prakitker, Obi, Bauhaus vagy hasonló boltban vegyél bútorlapot, pár ezresből megvan, az már sokat segít rajta, a legjobb viszont az lenne ha ez nem sima pozdorja lenne, hanem valamilyen keményfa, vagy szerezz egy nagyobb bútort hozzá.

Esetleg fém merevítésen is gondolkodhatsz, de az nem lesz szép sztem.

De a lényeg, hogy ez így veszélyes sztem

2013. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Attól függ, mekkora akvárium. Ha nagyobb 30 literesnél, akkor ne tedd rá. Vágass egy bútorlapot az akvárium alá méretre (ha nagy akvárium, akkor inkább egy konyhai munkalapot), arra polifoam, és mehet az akvárium.
2013. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 literes elfér egy gyufáskatulyán.
2013. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D az tényleg
2013. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!