Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kissebb helyre nagyobb akváriu...

Kissebb helyre nagyobb akváriumot?

Figyelt kérdés
76 cm széles bútorral rendelkezek. 54 literes akvárium alá csináltattuk, szóval elég masszív. Van rá mód, hogy valahogy egy nagyobb akváriumot tegyek rá? Mondjuk 8 centiset? Vagy megoldható, ha egy osb lapot teszek rá pluszban? Esetleg butorlapot? Ami 80cm széles.

2013. márc. 13. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

én azt mondom hogy inkább nem kéne az osb odatenni mert az nem elég erős akármilyen vastag és a az az akvárium elég nehéz lehet

bútorlapról nem tudok mit mondani mert lehet hogy elbírná

2013. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor vágass alá egy lapot, ha a bútor amúgy elbírja.

Az akvárium ne lógjon le, mert képes és betörik az alja.

2013. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 mm-es laminált pozdorja bútorlapot vágass alá.
2013. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam rátenni egy műanyag terítőt is, ha kilocsolom a vizet, ne púposodjon fel a lap. Illetve olyat is csináltam, h a bútorlapot bevontam műanyag tapétával, de ezek már csak ilyen plusz dolgok, mert én néha ki szoktam locsolni a vizet.
2013. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok most pont így jártam én is vettem egy nagyobbat és

mértek is ugyan azok :D

2013. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!