Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sok a 19 db hal egy 160L...

Sok a 19 db hal egy 160L akváriumban?

Figyelt kérdés

Felszerelés: Aque el fat-4 belső szűrő, 300W melegítő, légpumpa, világítás.


Betta pár, 3 pink dánió, 3 malabári dánió, 3 aranyhal, 8 guppi.

Meg van benne 4 kék-, 4 sárga-, 4 csíkos almacsiga, 6 tányércsiga.


2013. aug. 28. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem sok, de a dánió nem jó úgy hogy 3-3, én úgy tapasztltam, hogy nem úsznak eggyütt kölünböző fajta dániók, akkor legyen VAGY 6 (vagy inkább 8) pink VAGY 6 (vagy inkább 8) malabári dánió, az aranyhal, a guppikhoz nem való, mivel az aranyhal, hidegvizi, a többiek pedig trópusi halak, egyeikőjül ígysem-úgysem érezné jól magát, én úgy csinálnám meg hogy:

- 7-8db (bármilyen) dánió

-6 guppi (3 hím, 3 nőstény, VAGY inkább 2 hím, 4 nőstény VAGY 7 guppi, 3 hím, 4 nőstény)

-6 db (bármilyen) cory

-a csigák, és ha ilyen kis halaid vannak, akkor rakhatsz bele garnélákat...

HA kérdésed van, csak írj privátban....

2013. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és a légpumpa+Aqual fan, sőt egyik belső szűrő sem lenne elég, hanem ülső szűrőt ajánlok, ha van egy Atman 3337-esed akkor tlán rakhatsz bele 30 KISTESTŰ (csapat) halat is!!!
2013. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szörnyű ez az összeállítás.


1. a bettát nem párban kell tartani. 3 nőstény kell egy hímhez. ekkora akiban lehet társítani, ezért vegyél még 2 nőstényt. de legyen sok búvóhely.


2. a dániók csapathalak, egészítsd ki a fajtákat 3 helyett 8-ra.


3. az aranyhalnak mennie kell, nem egyezik semmilyen igénye a többi haladdal. hidegvízi, ahhoz képest van fűtőd. szegény.


de végül is választhatsz.

elajándékozhatod az aranyhalakon kívül az összes többi halat, meg a fűtőt is, és még veszel 1-2 aranyhalat.

2013. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz, de egy tipp: a legtöbb halas boltban el tudod cserélni az aranyhalakat és az egyik csapat dániót, hogy kiegészítsd a másik csapatot, így lényegében ingyen át tudod alakítani optimálisra
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az aranyhalakat már szerettem volna cserélni, de finnyásak a boltban és fertőzés veszély miatt nem cserélik.
2013. aug. 28. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A guppik elfognak szaporodni, csak hímet vegyél, ők úgyis színesebbek.
2013. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!