Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy hím sziámi harcoshalat...

Egy hím sziámi harcoshalat összelehet tenni egy nőstény harcoshallal?

Figyelt kérdés
Egy kisebb aksiba szeretném őket tenni, de nem tudom hogy lehet egy nőstényt és hímet összerakni.
2009. okt. 31. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Persze! Csak kettő vagy több him harcoshalat nem szabad egymáshoz engedni. Mert csúnya vége lesz!

Typhoon.

2009. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem kinyírta a nőstény harcoshalam a hímet.. És biztos hogy nőstény volt, meg függöleges csíkkok lettek a hasán.. Azzal játszott a dög hogy ráharapott a hím úszójára mint egy buldog és nem engedte el.. egy idő után meg depisebb lesz a hím fészket sem sikerült raknia.. és meghalt.:(
2009. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nekem azt tanácsolták a boltban, hogy egy hímhez 2-3 nőstényt tegyek és ő majd választ közülük mert nem biztos ha egyet veszel azzal összeáll
2009. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igazából kicsiben nagyobb eséllyel vesznek össze, inkább tedd őket nagyobba, akkor van hova menekülni, ha valamelyik mégis balhézni akarna. Nem értek a halakhoz, de ez olyan általános állati tulajdonság, kis helyen gyakoribb a balhé.
2009. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy nem válaszolok,de előttem már leírták amit tudnod kell:)Viszont kérdeznék,van foguk vagy hogy tépik meg egymást?
2009. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2009. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.
2009. okt. 31. 17:47
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Suia!Nem lehet.Én neem is azt mondta az eladó hogy több nőstényt vegyek,ugyhogy vettem 2-t.Az egyik nőstény megtépte a hímet,de úgy,hogy mint valami utánfutót,úgy húzta maga után a hím a nőstényt.Erre a békés nőstényemnek neki esett a hím,úgyhogy el kellett különiteni egymástól mind a 3 bettát.Csak szaporítás idejére lehet összetenni,ez tapasztalat.Szoval azt mondom,ha megfogadsz egy tanácsot,amíg nem lesz egy dúsan növényesített 100literes aksid,4-5 nősténnyel,addig egyel se tedd össze.Amúgy nekem 54 literben nem bírtak meglenni egymással.Szia Lucky
2009. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez komoly Lucky? Akkor a halas engem átvert! Legközelebb kérdezgetek tőle olyasmiket, amire biztosan tudom a választ! Meglátjuk mennyire szakértő...

Typhoon.

2009. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem! A párzási időszakon kívül bántanák egymást. ha elég nagy az akvárium, és van több búvóhely is, akkor esetleg.
2009. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!