Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kell újra hasznosbaci az...

Thilas kérdése:

Kell újra hasznosbaci az akváriumom vizéhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdő vagyok a témában és bár sokat olvastam az akvarisztikáról, az akvárium vízzel való feltöltése utáni teendőkről keveset. A sorrend a következő volt nálam: 1. táptalaj 2. zúzott fekete bazalt (mosás után) 3. víz 4. hasznos baci 5. vízelőkészítő 6. növények (3 óra várakozás után)

Az a sejtésem, hogy először kellett volna a vízelőkészítő és rá 24 órára a hasznosbaci...

Azóta eltelt 3 nap. Tegyek bele újra hasznosbacit, vagy hagyjam így?


2013. aug. 29. 14:18
 1/3 csejani ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell! Járasd így az akváriumod 3 hétig úgy h 2-3 naponta egy kis halkaját szórsz bele az akváriumba és így magától kialakul majd a baktérium kultúra. Közben persze nem árt néha egy kisebb vízcserét csinálnod 1 napja állott vízzel!
2013. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Vízelőkészítő, hasznosbaci... Szerintem nyugodtan hagyhatod. Én ilyet nem használtam sose, egy nap után már lazán mentek bele a vízbe a halak. És köszönik, már lassan tíz éve jól megvannak.
2013. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell aggódnod, nem igazán ezen fog múlni, hogy beindul-e a biológia :)

És hallgass az 1-esre, úgy hétszentség, hogy jó lesz.

2013. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!