Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljunk télen a kerti...

Mit csináljunk télen a kerti tóban lévő halakkal?

Figyelt kérdés
A kerti tavunk 80 cm mély, van benne három halacska.Sajnáljuk őket kint hagyni télen, hisz mindig beszokott fagyni a tó.Van lehetőség egy fehér hordóba tenni őket és egy fagymentes "nyárikonyha" szerű melléképületbe tudnánk tenni.Csak kérdés hogy a halaknak mi lenne a jobb megoldás. hozzáértők segítsetek!
2009. nov. 1. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ milyen halakról van szó. De szerintem vidd be őket, én is jártam már így, kinthagytam őket mert azt mondták lehet, erre halálrafagytak:(
2009. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oh sezgény... az mi halaink egy aranyhal és 2 keverék vhogy ott születtek meg :)
2009. nov. 1. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
80 cm mély tóban már áttelelnek.Léket kell csinálni,ha befagy a teteje.Hungarocell kőrt csinálsz,ráteszed,és akkor nem fagy be.
2009. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Azt tudom,hogy függ a kerti tó mélségétől.Ha elég mély,az alsó rétegekben már +2Celsius is lehet.

[link]

[link]

2009. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előbbiekhez, a 80cm olyan határeset, de elég mély. 150 cmnél meg már tökéletes.
2009. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.ugy döntöttünk hogy bevisszük a halacskákat.A hordóba tettünk vizinövényt is, remélem a lehető legjobb telet nyújtjuk majd nekik :)
2009. nov. 1. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne egy nagy akvárium.+Kell világítás,levegőztető szűrő és a kellő elektronikák.Amúgy a hordó nem hiszem hogy elég széles volna nekik+Ki s látnak.Hordóban akármit csinálsz,szerintem elpusztulnak.
2009. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!