Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljunk a kishalakkal?

Mit csináljunk a kishalakkal?

Figyelt kérdés
Reggelre 10 kishalat találtunk az akváriumunkban. Mit csináljunk velük? Vettünk külön nekik való haltápot. Külön kell szedni? Megeszik a nagyhalak? A növények között elbújtak, oda meg nem mennek a nagyok.
2011. szept. 27. 13:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, a kishalak mollik. Ezenfelül vannak még az akváriumban neonhalak( kb. 5), akváriumi harcsák( 3-4 db ), meg ilyesmi halak, kb. 3 db: [link]
2011. szept. 27. 13:44
 2/10 anonim válasza:
Hirdesd meg akvarisztikai oldalakon.Ott el lehet adni...Nekem az www.expressz.hu oldalon már elvittek kishalakat.sok Sikert!
2011. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szülők (mollik) hajlamosak rá, hogy a kishalakat megegyék, sőt egy részüket már vsz meg is ették. (Nagyon ritka az, hogy csupán 10 kishal "szülessen"). A neon és a harcsa általában nem szokta, de lehetséges.

A legjobb - ha meg akarod őket tartani - ha különválasztod őket.

2011. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meg akarjátok tartani őket, akkor jobb, ha külön teszitek őket a nagyoktól, mert azok megeszik őket. Ha van elég búvóhely, akkor van esélyük elbújni, de így kevesebb táplálékhoz jutva lassabban fejlődnek majd.
2011. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hogyan szedjem Őket külön?

Van hálónk, de abba nem ragadnak bele? ( [link] )

2011. szept. 27. 14:10
 6/10 anonim válasza:
Nekem külön ú.n. szülőszobában vannak elkülönítve.Amikor már 1 hónaposak eladom..
2011. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj, de nem azt kérdeztem, hogy kinek hogy van. Mi nem vettük észre, hogy kishalak lesznek, ezért nagyon kérem, hogy mindenki a kérdésre válaszoljon. Elhiszem, hogy csak segíteni akartál és hálásan köszönöm, de ezzel nem sokat sikerült.
2011. szept. 27. 14:57
 8/10 anonim válasza:
Nem haragszom...Én vettem egy kis teaszűrőt és azzal fogom ki őket és zutty a szülőszobába. Ezzel könnyedén kihalászom őket.Remélem most már segítettem valamennyit!!!!
2011. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, így már igenis sokat segítettél. ^^
2011. szept. 27. 21:17
 10/10 anonim válasza:
Nagyon szívesen!Örülök,hogy így már segítettem.
2011. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!