Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen világitást használtok...

Milyen világitást használtok a saját akváriumotokhoz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ezt a két félét


[link]


[link]

2013. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én semmilyet.Nappal van természetes napfény, éjjel meg ÉN akarok aludni. Éjjel még a levegőbefújó se megy, mert olyan hangosan berreg, mint egy benzinmotor.Vagy én alszom, vagy a halak lélegeznek. Beosztottam, nappal, este 11-ig övék a "pálya", este tíz után meg az enyém. 11-től reggel 8-ig osszák be a nekik befúvott levegőt.
2013. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok: én mondjuk alapból hal-ellenes vagyok, a nővérem hagyatéka a dolog... ő vett a 3 éves gyerekének, mert üngyüri-büngyüri, milyen cuki,ici-pici sziruposan aranyosak azok a kis halacskák, aztán mikor a gyerek ráunt, itt hagyta az egész hóbelevancot Szombathelyen, és elköltözött Budapestre a gyerekkel. Én meg várom, hogy kimúljanak. Majd csak eljön egyszer az ő idejük is... vagyis izé, az enyém...
2013. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, hidd el, a halak is alig várják, hogy kimúljanak egy ilyen gazda mellett.
2013. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 YourDestiny ***** válasza:
Nagyobb akváriumokon csakis házi barkács tetőt, abba épített világítással. A volt 140 literesemen is az volt, a jelenlegi sügéresen is az van. Kisebb akváriumokon csiptetőset. A 31,5 literesemen Blau csiptetős van, a 8 literesen meg mondjuk csak egy sima LED lámpa. Meg van egy karanténom, arra gyártottam egy kis LED lámpát házilag. Jobban csípem a barkács cuccokat.
2013. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 YourDestiny ***** válasza:
Második, ha debil vagy meg tök kuka a dologhoz, mi a bánatnak rontod itt a levegőt?
2013. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Hú, de gyorsan lepontoztatok... akkor is ez a véleményem...
2013. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
kemény vagyok, mi?
2013. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokáig várhatsz, mert ha egy hal meghal, azt a többi megeszi. Ők jóllaknak, aztán megint kell pár hét mire éhenhal a következő, és azt is megeszik.
2013. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem vagy kemény, csak retartdált.
2013. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!