Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a ( vitakraf...

Mi a véleményetek a ( vitakraft vita tech 1000 ) külső szűrőre?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ismerostol egy ajanlatot 10 ezer forintert eladja nekem a szurot,vadi uj,pontossan ojan mint a (Eheim 2217 ) ugyan azok a parameterek,,1000L/ora ,,

Meg vegyem ? 150 Literes akvaba ? Jo lenne ? Kb 30 db halak vannak,molly..guppy.neon,,meg éri ? Es velemenyt kerek szepen



2013. szept. 4. 22:58
 1/3 YourDestiny ***** válasza:
Pontosan olyan... tehát nem Eheim. Akkor mi? Mert ha valami kínai ügyesség, akkor meggondolandó. Függ az állapotától, jól nézd át, hallgasd meg, nem-e zörög, nem-e sérült bármi a rotortérben. Nem véletlen, ha valaki ilyen olcsón ad el egy külső szűrőt.
2013. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kinai ! Nemet gyarto...mint a eheim csak mas név !


Vitakraft ismerem,,de q szurot azt nem...netten van de anyibe kerul mit az eheim...

2013. szept. 5. 10:28
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
Jah, hogy a kérdésben ott a gyártó is? Én totál átsiklottam felette, nem tudom miért. Ha nem írod, lehet, most se tűnik fel. Ha jó állapotban van, csendes, jó tömítésekkel, akkor megér 10 ezret.
2013. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!