Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért nincs olyan, hogy akvaris...

Mért nincs olyan, hogy akvarista söröző?

Figyelt kérdés
Pedig tök jól meg lehetne csinálni, hogy végig a falon hosszú akváriumok, és mellette lehetne ülni kis boxokban.

2013. szept. 5. 00:02
 1/7 A kérdező kommentje:

A közeli kínai étterembe van egy kb 80 litere akvárium, 3 aranyhallal, műnövényekkel és egy aquael fan 3 szűrővel.

Kicsit koszos, lámpa nincs rajta, elhanyagolják, de mégis már mióta ott van változatlanul. 5 éve vettem észre kb. Lehet, hogy ott cserélgetik a halakat és megeszik? Annyira nem jegyeztem meg a halak pontos kinézetét :D

2013. szept. 5. 00:13
 2/7 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem túl drága és költséges lenne a kivitelezése, fenntartása, nem érné meg a kocsmának. Amúgy nekem bejönne.
2013. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pendulum92 ***** válasza:
1-2 kisebb akvárium még beleférhet, de sok és nagy már nem igazán. Amúgy egy akvárium is már feldobja az egész hangulatot, ha gondozva van.
2013. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább kávézó kéne. Mert ha söröző, akkor olyanok is lesznek, akik csak a sörért mennek.
2013. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegeden volt egy Lagúna nevű hely, nem egy kocsma volt, inkább bár, de nem is volt túl drága.

A leülős részen boxok voltak kialakítva, a boxokat pedig nagy (kb 170-190cm széles, 50cm magas) akváriumok választották el, mindig gyönyörűen karban voltak tartva.

Hihetetlenül hangulatos volt, folyamatosan a halakat bámultuk beszélgetés közben, úgy rémlik, hogy ezen a részen nem is volt más világítás, csak az akik fénye...

2013. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van egy pizzéria valahol az Árpád híd környékén, ahol elég nagy akik vannak.
2013. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hm. Nem is tudtam, hogy vannak ilyenek :)
2013. szept. 5. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!