Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Páncélos törpém sürün jön fel...

Fütyicukor kérdése:

Páncélos törpém sürün jön fel levegőért. Néha meg a hátára van fordulval. Mitől lehet többi jól van. A bettám meg nem eszik kifakult a szine csak lenn kuksol az akva alján mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:

A legutolsó ilyen kérdésnél szűrőproblémák voltak. Pár adat az akváriumrol jó volna?

A betta lehet megfázott.

2013. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amiben a páncélos van az 50 literes.a szürő eheim 2010.eddig jó volt. a betta külön van 30 literesbe egy almacsigával.eddig nem fütöttem mert 25 fokos volt a viz.most fütsek??meggyogyulhat???
2013. szept. 16. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:

A betta ha megfázik, akkor összehúzza az uszonyait és imbolyog. Elszineződés nem a megfázás tünete, de lehet, hogy az is a hideg viznek köszönhető, de elképzelhető. Igen mindenképp fűteni kell a bettának. Próbált magasra beállitani a hőfokot, aztán fokozatosan vissza. A betta akváriumját le is kell fedni.

A páncélos törpét nem tudom.

Ja és külömben kiguglizhatad volna te is, hogy -halvány betta- vagy -megfázott betta- ahelyett, hogy itt káromkodsz.

2013. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 YourDestiny ***** válasza:

Mi van öreg, be vagy lőve?


Ha a páncélos levegőért megy a felszínre, az néha-néha normális. Szokásuk csinálni itt-ott, akkor is, ha minden rendben. Az viszont, hogy fejre áll, mint a kakukkos óra, nem épp jó dolog. Ha már kidöglött, valószínűleg ammóniaprobléma. Ha nem, lehet bármi más, ennyi alapján senki nem mondja meg neked.

2013. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok belőve csak beszivva...nem azt kérdeztem olvass mielött ugatsz
2013. szept. 17. 14:07
 6/10 YourDestiny ***** válasza:
Túl nagy a szád kisgyerek.
2013. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy kisgyerek vagyok te majom..
2013. szept. 17. 14:21
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
Onnan, hogy felnőtt, épp eszű ember nem jár ide kötekedni unalmában, ezenkívül rendelkezik némi illemmel és IQ-val a mai fiatal taknyosokkal ellentétben. És még kettőt szólsz, jelentem a válaszaid, mert mást nem igazán érdemelsz.
2013. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
olvasd el a kérdeseim ember ha az vagy egyáltalán....hol látsz kötekedést??te kezdted.
2013. szept. 17. 15:23
 10/10 A kérdező kommentje:
jelentem mi vagy te ???börtönbe már kicsináltak volna barátom..
2013. szept. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!