Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elférne egy ramirezi pár?

Pendulum92 kérdése:

Elférne egy ramirezi pár?

Figyelt kérdés

Most kicsit saját elveim ellen is leszek, de borzasztóan tetszenek a ramirezik, de az akváriumom csak 72 literes.


Az lenne a kérdésem, hogy szentségtörést követnék-e el, ha ekkora akváriumba betennék egy párt egy csapat serpalazac mellé(6 db)?


A szűrésem elég jó lesz, abban tuti nem lesz semmi kifogásolnivaló.(12 + 3 literes tartály összekötve, siporaxxal, növényekkel)


2013. szept. 17. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szüréssel szerintem mehetnek.
2013. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:
Nekem anno volt egy párom egy 70 liter körüliben, nem jött össze, szűk volt a hely. Lehet, hogy valamelyest egyedfüggő is, de én nem tennék bele.
2013. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 YourDestiny ***** válasza:

Amúgy ha tetszik a rami, a kék ramirezihez mit szólsz? Ne csak nekem fájjon érte a szívem ×D


Multkor láttam élőben, elképesztőek.


[link]

2013. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátom is 72 literben tartott egy párt, néha ilyesztgették egymást, de nem verekedtek.
2013. szept. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30x60x40-es akviban.
2013. szept. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kékeket én is néztem Trópusba, tényleg azok is gyönyörűek, csak az zavar, hogy azok már kitenyésztett fajták.


Akkor a serpákkal is kijönnének?

2013. szept. 18. 08:19
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
A pontylazacokat nem valószínű, hogy piszkálni fogják. Egyébként is csapatban lesznek, aktív halak. Nálam egymás közt balhéztak, és minden fenéklakó vagy bármilyen lassabb mozgású halat megtámadnak. Ebből adódóan algázók és páncélosok kilőve.
2013. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a csapat már abból a szempontból is ki van lőve, hogy bazaltzúzalék talajom van.
2013. szept. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!