Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó ez az akvarium?

Jó ez az akvarium?

Figyelt kérdés
54 literes. 5xifo, 5 törpe szivoharcsa, 3 legyező garnéla, sűrű anubias növényzet.

2013. szept. 21. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Es milyen belso szurest tudtok ajanlani?jelenleg ketto 400 liter/ h-s 4-5 wattos szurok vannak benne.
2013. szept. 21. 14:30
 2/5 YourDestiny ***** válasza:

A 400 liter per óra oké. Milyenek a szűrők pontosan?


A xifónak kicsi a hely, amúgy a létszám teljesen rendben lenne. Én leváltanám őkett plattira, tök ugyanúgy néznek ki szinte.

2013. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 aquel szuro van benne, amik magukban semmire sem jok.

Viszont ezek regi akvariumombol maradtak meg, es ugy nezem a ketto egyutt eleg. Tudom, hogy a xifoknak kicsi, de egyik baratom akvariuma eltort, es nekem adta a halait, mert kezdeti kudarcok utan nem akar akvarisztizalni tobbet. Viszont en nagyon megszerettem oket, az egyik hamarosan elleni is fog. Ezelott plattik voltak benne ugy ahogy irtad, harom evig.

2013. szept. 21. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Fasza
2013. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ugorjunk egy seggest!:DD
2013. szept. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!