Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gömb akváriumba levegőztető...

Gömb akváriumba levegőztető nélkül milyen halakat lehet tartani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
hát csak aranyhalat
2009. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Gömbakváriumba semmilyen halat nem kéne tartani! Már annyiszor elmondtam, elmondták. Olvass kicsit utána... Vagy ird be a keresőbe, hogy gömbakvárum... Nincs kedvem bemásolni most ide...

Typhoon.

2009. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt 2 fátyolfarkú aranyhalam, azok elvoltak benne, de sokáig nem szabad benne tartani őket mert meghülyülhetnek (állítólag). És sűrűbben kell cserélni a vizet. Sajnos az enyéim megfőttek, takarításkor véletlenül összecseréltem a 2 melegítőt és az 5W-os helyett 25W-ost tettem be, ami amúgy a teknőseimhez való. És hát meghaltak :( Azóta is lelkiismeret furdalásom van miatta...
2009. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Gömba kváriumba,ahogy szoktam mondani:Még algát se tarts...Aranyhalnak min 100 liter akvárium kell.Már unom a veszekedést arrol hogy az aranyhalból 20 db elél a 10 literes befőttes övegben is.mindig minden ilyen haltartó okosabb nálam,nálkunkés a könyvíróknál(nálunk alatt az akvaristákról beszélek,és nem a haltartókról.)Tehát aranyhal:100liter,és nem állok le veszekedni erről!!!Gömb akvárium nem akvárium.Maxilum gömb alaku váza,amit akváriumnak hívtak a pénzorientált emberek,de hogy halat benne tartani,egyszerüen állatkinzás.Ha veszel egy rendes alaku akváriumot tudsz halat tartani,ilynben nem.Vagyi tartani lehet,de jól tartani,és felnevelni nem lehet.Az egy kínzókamra.Amugy halat levegőztető nélkül nem lehet tartani,csak bettát,de nála sem baj ha van levegőztető.Felhívom a figyelmet arra hogy BETTÁT SEM TARTUNK GÖMBAKVÁRIUMBAN.Sziasztok,Lucky.Remélem amugy kérdező,hogy nem etted még meg az aksit,hogy nem ment pocsékba a pénzed.Szia.
2009. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Sok embernek lehet Gömb akváriuma és sokan tarthatják az aranyhalaikat 100 liter alatti akváriumban,legalább is elnézve a válaszom hasznosságátXD.Dehát,valakinek ki kell mondani,fel kell nyitni a szemeket,hogy mik is tartoznak bele az akvarisztikába,mint pl hogy nem tartunk halat gömbaksiban...:)Sziatsztok Lucky
2009. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Taníts mester, megváltónk.
2009. nov. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet gúnyolódni....Sőt,kínozhatod is az állataidat.
2009. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2009. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát vannak még hülyék....minek találták fel a gömb akváriumot,ha vannak,akik azt írják,hogy semmilyen halat sem lehet benne tartani???és ők honna n veszik,elmondta nekik a hal vagy mi?
2009. nov. 8. 18:36
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Azért találták ki a gömbakváriumot, MERT MÉG MINDIG VAN OLYAN RETARDÁLT IDIÓTA aki ebben tartja a halait.


Remélem kielégítő volt a válaszom.


ui.: egy aranyhal ~ 12-15 évig él. Majd ha egy gömbakváriumban 6 hónapnál tovább életben tartottad visszatérünk a témára.

2009. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!