Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tényleg torzít az íves akváriu...

Tényleg torzít az íves akvárium? Szögleteset vegyem inkább vagy az íveset?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor torzít, ha maga az üveg anyaghibás.
2013. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pendulum92 ***** válasza:
Én szögletest vennék. Lehet szépen kidolgozott az az ív, de mivel nem merőleges, mindenképp torzít kicsit legalább.
2013. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a szögletes azt a képet adja, ami tényleg van.

az íves torzít kicsit. meg nekem kinézetre sem tetszik, kicsit gagyi.

2013. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az íves, az a műanyag vár, csontvázbúvár, meg bugybérékoló kincsesláda kombóba passzol csak. :D
2013. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
Kedves kérdező és első válaszoló, egyszerűen letesztelhetitek. Keressetek egy kerek poharat, töltsétek meg vízzel vagy tetszőleges egyéb átlátszó itallal, és rakjatok bele egy kanalat vagy szívószálat. Meg lehet lesni üvegen keresztül, milyen "szépen" torzul a látvány.
2013. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira feltűnően, de egy kicsit torzít.

[link]

meg vannak ezek az egyenes, de lekerekített élű kis akváriumok, ezek is ugye főleg az éleinél

[link]

itt pl a jobbfelső íves, alatta egyenes.

[link]

Az alsóról jobb képet lehetett volna csinálni, ha akartam volna. Bár még az egyenes akváriumok között is akadt olyan amelyiknek szarabb üvege volt és torzított a fotókon, de általában azért jobban lehet őket fotózni.

2013. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem egyértelműen az egyenes jön be.
2013. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!