Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kelet ázsiai biotóp akváriumba...

Kelet ázsiai biotóp akváriumba szeretnék rombuszsávos díszmárnát vásárolni. Valaki találkozott velük mostanában? Sokat segítene, ha megosztja velem, hol lehet kapni. Budapesti vagyok.

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 29. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tatabányán a nagykerbe vannak! Nincs olyan messze pestöl és am ha rályuk keresel van kiszálitás is! Te meg pesten nem tudsz valami jó boltot esetleg? Ahol árulnak akvárium szettet.
2013. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szettek: [link]


Atlantiszos árlistában nincs, csak kicsit hasonló pl az Ötsávos Szumátrai Díszmárna.

2013. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hja nemtudom mért íves szetteket mutogatok, itt vannak egyenesek aquariumpluszban:

[link]

de mindegy, csak az alján tovább kell lépkedni.

2013. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz. Szettet én nem vennék, inkább összerakom magam, neked is ezt javaslom. Nem létezik olyan szett, ami pont jó az aktuális halakhoz, viszonyokhoz. Szerintem. Aquadepo.hu, segítőkészek, és könnyű összerakni a honlapról is.
2013. szept. 30. 06:58
 5/7 Platypus ***** válasza:
Többször láttam a vadonban, nekem is nagyon tetszik ez a faj, azért jegyeztem meg.
2013. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is bennük reménykedtem. Köszi. :)
2013. szept. 30. 12:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg kapható a Vadonban.Holnap megyek is értük. :)
2013. szept. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!