Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Cseresznyerák mellé mien...

Cseresznyerák mellé mien csapat halakat lazacokat lehet betenni? Soroltok nekem egy párat?

Figyelt kérdés
Serpa lazac esetleg? Vagy valami hasolnó hal nincs?
2013. okt. 2. 09:03
 1/7 Platypus ***** válasza:
Mármint cseresznyegarnéla? Akkor inkább amanda lazac, az kisebb mint a serpa.
2013. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen cseresznyegarnéla! Elírtam:/ Amanda lazacon kivül még mit lehetne? 112L be lesz majd. Serpa lazacal is lehet am? Mert ha igen akk tuti azt választom. Sajna nem tudok rolla semmit, csak amit diszhalinfon olvastam.
2013. okt. 2. 09:42
 3/7 Pendulum92 ***** válasza:
A serpa méret már túl nagy, 2-2,5 cm-esekbe gondolkodj, ha akarsz garnélát is.
2013. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:
Az a baj, hogy stresszelné, sőt meg is enné a garnélákat.
2013. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha:/ akkor lehet h lemondok a garnikrol:/ 2-2,5 az nagyon pici es nincs is olyab ami tetszene:/ habár láttam 1x egy vér vörös halat pici nagyon és oldalán fekete csík volt de annak nem tom a nevét:/
2013. okt. 2. 09:53
 6/7 Platypus ***** válasza:
Az a Boraras brigittae lesz.Ez a faj viszont nagyon kényes a vízminőségre és igen lágy, savas víz kell neki.
2013. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem akkor azok is kilőve:/ lehet vörös neon kellene de a neon pfff:/ akk ink a garnikat kihagyom:S
2013. okt. 2. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!