Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miskolcon lehet venni kimért...

Miskolcon lehet venni kimért siporaxot?

Figyelt kérdés
És ha igen leírnátok melyikbe és kb mennyi litere?
2013. okt. 6. 11:31
1 2
 1/11 Woodoo001 ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... A plázában lévő kereskedés elvileg SERA-s, ott kellene megkérdezni. Ha jutok valamire megírom!
2013. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Woodoo001 ***** válasza:

Megnéztem két helyen is, ami "Sera-snak" tűnt, reméltem ott lesz... Sajnos sem a Plázában sem a Szinvaparkban nem foglalkoznak kiméréssel, a csomagolt 1 literes pedig 5400 kemény forint körül van...

Rendelni kellene... Elvileg az Aquariumplus-nál eredetit küldenek és 2100 egy liter... [link]

2013. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
5400ftot nehogy adj érte inább akvariumplusosat.Én már vettem neten egy személytől most így nemtudom mennyiért mert több dolgot vettem de szerintem az akvariumplusos a legjobb.
2013. nov. 15. 18:42
 4/11 Woodoo001 ***** válasza:

Nem, dehogy, eszemben sincs... :) Igen, az Aquariumplus-tól fogok, akárhol olvasom arról csak jót írnak, hogy onnan eredeti érkezik... Szétnézek még mi kell, 10 ezer felett ingyenes a szállítás elvileg...

Gondolkoztam rajta, hogy megrendeljek egy 50 litereset és eladjam literenként x Ft-ért , hogy mindenki jól járjon, de Miskolcon azért lehet 50 liter nem 1-2-re menne el, postázni macerás (+ emeli az árat), panelban meg tárolgatni sem egyszerű... Lehetetlen... :)

2013. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Áhh errefelé nem érdemes ilyenekkel szórakozni itt elég buta az emberek nagy része ezekhez meg az eladónak hisz csak nem nyitottak az ilyenekre inkább egy fan minire......
2013. nov. 17. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Ákosnál próbáltad már? (Galapagos, vagy mi a boltja neve, a Profi (legalábbis régebben az volt) mögött egy 10 emeletes alján van a boltja.) Nem akarok neki reklámot csinálni, de a legtutibb üzlet Miskolcon. Ne riasszon el a látszat, a halai pl. ezerszer jobb minőségűek, mint a plázások, beleértve a szinvateraszos boltot is. A plázás boltoknál a villanyrendőr melletti (a NAV felé levő, alagsori) boltocska is fényévekkel jobb!

Vagy érdemes esetleg kimenni Mályiba.

2013. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok, még annyit, hogy az AquariumPlus-t én is csak ajánlani tudom, nagyon korrektek, egy a hiba csak velük: ha megrendeled, akkor nem tudod, mikor szállítják ki. A legtöbb cég már vagy aznap, vagy másnap (attól függően, hogy a nap melyik szakában rendeled meg a cuccot) szállít(tat)ják a futárral, na ők nem, ők szépn, komótosan, pár nap. Persze ez se több három napnál. :) Viszont megbízhatóan azt kapod, és megkapod, amit kértél.
2013. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ákosnál nem kérdeztem egyébként komodo a neve lehet ő neki van de nekem már nem kell hátha woddononak még kell ha meg akarod kérdezni wodo akkor írj privátot és adok telefonszámot mert nekem megvan.
2013. nov. 17. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, Komodo... Látszik, hogy már régen elköltöztem Miskolcról. Igaz, ha arra járok, be szoktam nézni hozzá. :)
2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az AquariumPlus árát aligha tudja bárki is überelni. Tényleg jó áron nyomják a kimértet.
2013. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!