Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy kell felnevelni a sziámi...

Hogy kell felnevelni a sziámi harcoshal ivadékokat? Mindent részletesen írjatok kérlek le. A hőfokot stb.

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csináltam még de nem egyszerű azt tudom!Amikor kikelnek tojássárgával vagy artemiával lehet etetni őket tojással vigyázni kell könnyen sok lesz artemia csak 1-2órás jó mert ha kemény nemjó.Akvárium szerintem 1 20literes szivacsszűrővel 26-28fokos vízzel jó.Ha nagyobbak külön kell tenni a hímeket.Ja és naponta sokszor kell eteni őket elvileg 3óránként éjszaka nem persze mondjuk 7kor 10kor 1kor 4kor 7kor kéne de szerintem elég ha reggel délbe délután és este egyszer.
2013. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
speciel én nem terveztem a szaporítást, de összejött...10l-es beszoktató medencében volt a hím és a nőstény betta...miután az ívás megtörtént és a szülőket kivettem. A picik 2-3 naposan keltek ki és nemsokára elúsztak. Az elején 3-4 napig nem kaptak kaját, utána próbálkoztam artemia keltetéssel, de sikertelen volt a dolog így kizárásos alapon maradt a főtt tojássárgája. Nagyon szerették, csak vigyázni kell vele, mert könnyű túladagolni és a vizet is koszolja. Én 2-3 naponta porszívóztam össze az aljzaton a maradékot. 2-3 hetesen pedig fagyasztott cyklopsra tértem át. Ja és nem voltak 3 óránként etetve, naponta 1x kapnak kaját és volt már olyan hétvége, amikor nem voltam itthon...3 napot is kibírtak már így. Most egy hónaposak. Ők az első babahalaim. És bár nem terveztem őket, remélem minden jól alakul már kb. 10x akkorák, mint amikor kikeltek. :)
2013. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!