Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy Atman HF-0400-as...

Vettem egy Atman HF-0400-as akasztós szűrőt?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy ilyen sokak által használt "csodát" ivadéknevelőbe tettem eddig szivacsszűrő volt de már nem bírta el . Csak a vattás aktívszenes részét hagytam bent a maradék részt kitöltöttem kerámiagyűrűvel elég szép mennyiség ment bele természetesen előtte mindent átöblítettem ahogy kell viszont 2nap múlva a víz homályos lett csúnya a szagával minden rendben .


Ötletek ?



2013. okt. 14. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Együtt kellett volna járatni vagy 2 hétig a régivel.

1 hétig etess kicsit kevesebbet. Majd kitisztul.

2013. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még benne van a szivacsszűrő az etetést amúgy sem túloztam el napi 4x kis mennyiségben etetek L144-es harcsák vannak benne azok meg sajnos elég sok retket termelnek...
2013. okt. 14. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az aktiv széntől lett feketés ködös kinézetű... majd elmúlik.
2013. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az aktív szén használt volt a koszos akváriumokba részleges vízcsere után szoktam járatni 4-5napot fertőtlenítésre
2013. okt. 15. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!