Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vörös rákokat tartok egy 100L...

Vörös rákokat tartok egy 100L körüli akváriumba (3db), de szeretném átköltöztetni öket a nagyobb 300L es másikba a kérdés, h a 2db zsákos harcsám ami jelenleg a 300L esben van mit szolna a rákokhoz? Vagy is hogy megenné e öket?

Figyelt kérdés
elvileg a harcsa mindent megeszik ami befér a szájába ami a rákok méreténél kisebb ,de lehet egyszerűen széttépné a rákokat és darabokban már le tudná nyelni.(akvaguru.hu/index. Php? Mit=44)

2013. okt. 15. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. okt. 17. 00:11
 2/4 anonim ***** válasza:
A harcsa nagyon falánk és akármit megeszik. Nem biztos, hogy megenné őket, de piszkálja majd őket az biztos.
2013. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor necces a dolog amikor a rák páncélt cserél. Megpróbálhatod de szerintem nem lesz jó vége.
2013. okt. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na megcsináltam (günter a rák) teljesen jól elvannak együtt a két kisebbet viszont még nem mertem átrakni majd öket is ha nagyobbak lesznek kösz a válaszokat
2013. okt. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!