Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó ez az akváriumba?

Srác980123 kérdése:

Jó ez az akváriumba?

Figyelt kérdés

Vettünk tüzelőfát most vágtuk össze.Szedtem le róla mohát.!

Beletettem az akiba.Egy kicsi követ tettem rá nehezékként.Kicsit zavaros a víz de nem vészes.Majd tisztul.

Nem halnak meg?

1kék,arany,gyöngy gurámi mindegyikből 1 :).



2013. okt. 23. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
de. a szárazföldi moha csak elrohad a vízben, ami terheli a vizet, ami rontja a vízminőséget.
2013. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó szűrés mellett nem okoz problémát, (ha nem túl sok) de szét fog rohadni.
2013. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..


Aha, az egymilliós akváriumba a döglött diszkoszok mellé?

2013. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy 1-2 hét alatt elrothad a szárazföldi moha a vízben.


Vegyél díszhal boltban egy maroknyi jávai mohát, az vízbe való.

2013. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vegyél inkább sima gömb mohát, vagy jávai mohát. Pár száz forint, és nagyon szépek :)
2013. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külső dolgokat, élő növényzetet stb sosem pakolunk csak úgy bele az akváriumba. Ez a moha csak el fog rohadni és szennyezi a vizet. Zavaros marad a halaid pedig elvileg túlélik, de elvileg meg is döglenek..Ez ugyanolyan, minthogy nem teszünk természetes vízből akváriumba halat, mert megfertőzi az akváriumi halakat... Ha mindenképpen mohát akarsz, akkor jávai vagy gömb. Amit pedig beleteszel az akiba, azt előbb fertőtlenítsd attól függően, miről van szó. Szóval VEDD KI a mohát, mielőtt megdöglenek a halaid..
2013. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!