Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 126 literes akvárium nagynak...

126 literes akvárium nagynak számít? Sok halat elbír ha jó a szűrés?

Figyelt kérdés
zömmel kisebbeket pár nagyobb hal. nincs meg az aksi csak általánoságban kérdezem ha nektek lenne ekkora aksitok mennyi és miylen halakat raknátok bele ha jó a szűrés ? Köszi!
2013. okt. 24. 14:16
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:
25 db 4-5cm-es fölé nem mennék jó szűrés mellett sem.
2013. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, neked milyen halak tetszenek. Írd le, hogy milyeneket szeretnél, mi megmondjuk, mennyit tarthatsz belőlük. Bár a kérdésedből ítélve nagyon kezdő vagy, KÉRLEK előbb olvass az akvarisztikáról, mielőtt belekezdenél és kínoznád a halaidat.
2013. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz nagyobb hal alatt?

Én csak apró pontylazacokat raknék..

2013. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kezdő vagyok. 126 literes jo kezdésnek vagy kisebb ? Vannak akva kézikönyvek köszönöm . Nekem a fàtyolos halak harcsàk tetszenek betta szivàrvànyos guppi amik szép szinesek fàtsolosak. Bocsi helesiràsért
2013. okt. 24. 15:25
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:
Jó kezdésnek, de ekkorába már érdemes külsőt is venni/csinálni, így nem lesz olcsó mulatság. Az általad írt halak jók kezdőnek, bár épp a betta és a guppi nem szeretik egymást.
2013. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!