Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sós vízi akvárium. Jó lesz így?

Sós vízi akvárium. Jó lesz így?

Figyelt kérdés

Tegnap már tettem fel pár kérdés ezzel kapcsolatban. A válaszok alapján így állítanám össze az akváriumot.

akvárium:45L

dekoráció,élőlények: csőféreg, 1 kg-körüli szárazkő, garnélák( úgy tudom, hogy a szárazkő is olyan szép lesz mint egy élő kő , ha jól beáll az akvárium biológia egyensúlya. De lehet , hogy férre vagyok informálva.)

Szűrés: egy 400L/h belső szűrő.

Talaj: kvarchomok, kb. 2-3cm.

Halakat nem raknék bele a kis hely miatt.

Szerintetek így jó lenne? Ha estleg tudtok valami élőlényt, vagy tanácsot kezdő tengeri akváriumosnak akkor annak örülnék mert igen csak kezdő vagyok. Ez lenne az első tengeri akváriumom.


2013. okt. 31. 10:47
1 2
 11/12 Platypus ***** válasza:
Szerintem kezdőként rendes szűrés nélkül nem kéne a halat erőltetni. Az előző állatvédelmi törvényben volt kötelező minimum is, 100 liter. Mivel az állatvédelmi törvény gerincesekre vonatkozik, ez érvényes a halakra.
2013. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. okt. 31. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!