Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy szűrőtakarításkor a benne...

Egy szűrőtakarításkor a benne levő biológiai szűrésem (igen, a kis baktériumaim) mekkora részét kell eltüntetni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 A kérdező kommentje:
De ha a két szűrő nem uolyan, attól még lehet közöttük szivacsot cserélgetni?
2013. nov. 2. 11:08
 62/74 reptoid ***** válasza:
Lehet. Max méretre vágod.
2013. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:
Oké. És ha kisebb?
2013. nov. 2. 11:13
 64/74 reptoid ***** válasza:

Akkor belerakod a kicsi, de bejáratottat, a maradék helyet meg feltöltöd új szivaccsal.


Egy picit gondolkodj már könyörgöm :D A sok badarság, amit összehordasz, kizárt, hogy 1-2-nél több bárkivel is megtörtént volna. Biztos vagyok benne, hogy midnenki csak gondolkodik pár másodpercet, aztán leírja neked a választ. Ezt te is megtehetnéd, nem kell hozzá extra tudás :D

2013. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, csak nincs időm már gondolkodni, mert kb. 60 kérdést kezelek, most már 5 nyelven, és...tudod meg is kell jegyezni dolgokat, tehát mindent alaposan át kell olvasni. Jó, persze gondolkodhatnék is, csak az nem biztos,hogy szakszerű lenne, amit én csinálnék. És én mindent túlbonyolítok, ha észrevetted már. És mindenre felkészülök. Csak atombunkerem nincs. :D
2013. nov. 2. 11:23
 66/74 anonim ***** válasza:
És miért jó az hogy felteszel.60 kérdést 5 nyelven, ha nem tudod követni?
2013. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
Lackolo, riporternek készülsz?
2013. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:
Nem, de nyugi. Azért teszek fel 60 kérdést, mert ennyiszer 4 választ akarok kapni kb. És tudom követni, csak nem mindig, és még az időlassító kapszulát sem találtam fel. (Pedig fel kellett volna :D). Nem leszek riporter. Csak ha érdekel egy téma, akkor mindent megtudok róla, nem csak az alapokat, mert azok már a hal megvásárlása után kudarcot vallanának. Többpilléres tudásalap.
2013. nov. 2. 12:14
 69/74 anonim ***** válasza:

Legalább nem vagy ilyen tipikus gyakorikérdéses kezdő. Tudod akiknek olyan kérdései szoktak lenni, hogy: "Miért halt meg az aranyhalam? Pedig jó nagy 3 literes gömbakváriumban volt és jó minőségű szárított vizibolhát kapott!"

Ezek hogy nem fogják fel hogy a hal nem dísz?

2013. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:
Hát kérlek úgy, ahogy egy öreg néni teljes nyugalommal beszél arról, hogy a férje fölakasztotta a kutyát, mert az beteg volt, és nem akarta, hogy szenvedjen. Emögé nem teszek smileyt, mert bár lehetne, egyszerűen... Mindegy. Azért nem fogják föl, mert bele sem gondolnak. Látják egy filmben, hogy igen, az aranyhal gömbakváriumban volt, hát vesznek egyet és beleteszik. Mintha az úgy lenne természetes. Emberek jellemeit tanulmányozma érdemes megfigyelni az állatokkal való viszonyukat. Az arcvonások után a második legtöbb dolgot árulja el egy emberről. csak szomorú, hogy az állatokkal való viszonya az embernek nevelés és DNS következménye. Nem igazán alakítható, az alakítás alatt nem erőszakos elnyomást értek.
2013. nov. 2. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!