Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudom hogy elkezdjem-e a...

Nem tudom hogy elkezdjem-e a nano akvarisztikát. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagy akváriumom van. Nem vagyok kezdő es szerinten profi is.

2013. nov. 5. 19:00
 1/8 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem érdekes új irány. Én 72 literben fogok berendezni nanos akváriumot. A régi minél nagyobb halakat telepítési stílus szerencsére szorul vissza.
2013. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szv. Szerinted belegezdjek? :)
2013. nov. 5. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kezd el. A legszebb akváriumok nekem, ha vannak benne halak is.
2013. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, szépek az apró növények, kis halak.

Az emberek szeretik a miniatűr dolgokat.

2013. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor nagyobb akváriumba tettem nanohalakat, akkor mindenki aki idejött azt hitte hogy majd meg fognak nőni, és amikor megmondtam hogy ezek már kifejlettek, akkor jött az a kérdés, hogy mért nem rakok bele nagyobb halakat? Amíg kicsiben vannak, az még tetszik nekik, de a nagyban már valahogy mást képzelnének el. Pedig a halaknak jobb a nagy hely és én csak egyszer láttam olyan nagy akváriumot, amiben rengeteg egyforma kishal volt, és az elég különleges volt, lenyűgözött ahogy úsztak nagy csapatban. Majdnem olyan volt, mintha egy tóban néztem volna.
2013. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezd el nem kell ahoz se nagy tapasztalat ha nagyod is van.Egyébként hable amit írtál nagyon igaz nálam azt kérdezgetik mindig hogy az RCim miért nem nőnek?Holott jó nagydarabok garnélának meg mire megkérdezik másodszor már az a gyereke annak amit azelőtt néztek :)
2013. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt most nemértem. :)
2013. nov. 6. 18:19
 8/8 vizipityu ***** válasza:
A nano akvarisztika ~50l alatt kezdődik. Sokkal nehezebb ez a műfaj, mivel érzékenyebb a flóra. Itt ha hibázol azonnal látod a következményeit, és az apróbb hibák is nagyobb bajt tudnak okozni mint pl.:150 liter esetében. Nemhiába mondják, hogy aki kezdő, kezdjen valamivel nagyobb akváriummal. A "Nem vagyok kezdő es szerintem profi is" egy elég nagy talány a számomra.
2013. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!