Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Spec kiélezve: 54 literes...

Spec kiélezve: 54 literes akvárium hal-lakókat keres. Csak milyeneket?

Figyelt kérdés
Nanohalak, gondolom, esetleg guppi? Bár ő állíólag szeret növényeket csipkedni, meg kül. igényei lennének...személyes tapasztalatok?
2013. nov. 5. 19:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
gullik > guppik
2013. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

54 literbe rakhatsz fogaspontyokat is, pl van törpefogaspontyocska.


Vagy pl a szúnyogírtó fogaspontyok mindenhol megélnek. A sima csapvízben, lágy vízben, félsós brakkvízben, én mindenhova dobáltam be ilyen halakat, tulajképp a murénát is azzal akartam etetni, de nem jött össze, mert nem igazán akart élő halat enni, csak a fagyasztottnak a szaga vonzotta. Ezek a halak sima fehérek, semmi extra. Együtt tartani nem lehet más pici halakkal, mert azokat megcsipkedik, hülye halak egyébként, de kb ki nem lehet nyírni őket és szaporodnak ezerrel.


Vagy pl januári fogasponty, abból vannak mintásak is. A Margitszigeti tóban találtunk egyszer olyat ami fekete-fehér tarka-barka volt. Jól nézett ki. Bár az is lehet hogy más fajta hal volt, csak mi azonosítottuk be januári fogaspontyocskának.

2013. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Murénaeledel :)

Utánuk nézek, aztán meglátom!

2013. nov. 6. 17:57
 24/24 A kérdező kommentje:
Csak a hímek max. 2 centisek :( ... Pedig tök jók, és van kitenyésztett arany változata is!
2013. nov. 6. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!