Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen hőmérőt tegyek az...

Milyen hőmérőt tegyek az akváriumba?

Figyelt kérdés
Ez már annyira lényegtelen, hogy szégyen, hogy megkérdezem. De. Tudtok valami dizájnos, keskeny, pontosan működő, mondjuk fekete hőmérőt, és a módszert, amivel az akváriumba rögzíthető? Vagy képet. Mert elvileg kpes lennék magam is csinálni egyet, de ez csak a végső lehetőség, ha végképp nincs jó kinézetű. De tudom, hogy van. Mindenből van jó kinézetű. Illetve: nem is. :D
2013. nov. 9. 21:02
1 2 3
 1/24 Pendulum92 ***** válasza:
Én ezt a sárga színű piros alkoholsat használom, szerintem az akvaristák 90%-a. nem feltűnő.
2013. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az alkoholos gondolom egyértelmű, manapság nem sok más technikájú hőmérő van. Én egy olyan elegáns, letisztult, egyenes vonalú, jobb oldalon helyet foglaló, amolyan Win7-minialkalmazás szerű (jellegű) jellegűre gondoltam... Mert Google ezt így nem érti meg, a kép alapú keresés meg alap kép nélkül nem megy... Amúgy utánanézek, amit mondtál, majd meglátom. Ha 90%, lehet, jobb azt követni, ami biztos jó...
2013. nov. 9. 22:04
 3/24 akva apor ***** válasza:
Én AQVAEL CONFORT ZONE-t használok,elég jól működik.Elrejtheted egy VALLISNERIA mögé,vagy műnövénnyel takarod el.(ha nemtetszik a kinézete)
2013. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 akva apor ***** válasza:
Elfelejtettem odaírni,hogy a hőmérőket általában tapadókorongokkal rögzítik.
2013. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Really? Do you use a heater for thermometer?! Te fűtőt használsz hőmérőnek? :D Bocs, ha sértő lett volna, én úgy értelmezném: korrigálom: nem, ezt képtelen vagyok szépen írni... Hőmérőre van ötleted?
2013. nov. 9. 22:21
 6/24 A kérdező kommentje:
Tapadókorong: oké. Tehát nem kéne olyat venni, amin olyasmi nincs.
2013. nov. 9. 22:22
 7/24 Pendulum92 ***** válasza:

Ha nagyon sok pénzed van, ezt tudom ajánlani: [link]


Egyébként vicc kategória ez az ADA márka, még egy hőmérő is 5-6 ezer forint. Egy olyan külső szűrőjük, ami máshol 20-30 ezer, náluk 500 ezer forint. Csak azért, mert ADA. Röhej :D

2013. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szett, úgyhogy akasztás szóba sem jöhet. Amúgy kereslet-kínálat törvényét kiegészíteném a jampiság törvényével és a belédmagyarátom-törvénnyel... Mi kerül pl. egy random tornacipőn, különösebb minőség nélkül 30000 forintba, mert az oldalán van egy Converse-All stars felirat?
2013. nov. 9. 22:55
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha nem annyira számít a pontosság, akkor ezek a matricák is mutatják, csak ráragasztod az oldalára és kész:


[link]


Én digitális hőmérőt használok, de nem juvel márkájút, az enyém másképp néz ki, a Bp. VII. Wesselényi u. 23-ban vettem. Szerintem ez elég pontos.

[link]

2013. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Aha. Találtam egész jókat. pontosság fél fokra számít. Mindent választ köszönök!
2013. nov. 9. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!